Centrum Szkoleniowo – Terapeutyczne SENS

Wówczas dopiero będziemy szczęśliwi, kiedy uświadomimy sobie swoją rolę, choćby najskromniejszą. Wówczas dopiero będziemy mogli żyć w spokoju i umrzeć w spokoju, gdyż to, co daje sens życiu, daje także sens śmierci.

Antoine de Saint-Exupéry

Odpowiedzialność społeczna

Centrum Szkoleniowo-Terapeutyczne SENS jest firmą społecznie odpowiedzialną. Stawiamy na relacje z otoczeniem, w którym działamy. Chętnie i bezpłatnie wspieramy i inicjujemy w Tarnowie i regionie tarnowskim które mają na celu rozwój jego mieszkańców oraz pomoc psychologiczną potrzebującym takiego wsparcia.

Współpracujemy ze Stowarzyszeniem Psychologii, Edukacji i Rozwoju Osobistego „Kropla Słońca” biorąc udział w podejmowanych przezeń inicjatywach takich jak Tarnowski Festiwal Psychologii i Rozwoju Osobistego.

Z satysfakcją realizujemy następujące projekty:

Bezpłatne konsultacje psychologiczne – nasi psycholodzy wspierają tarnowian darmowymi poradami psychologicznymi. Możliwość skorzystania z takiej formy pomocy oferowana jest cyklicznie jako inicjatywa towarzysząca np. Festiwalowi Psychologii, otwarciu sezonu artystycznego w Teatrze im. L. Solskiego w Tarnowie, etc.

Bezpłatne artykuły z dziedziny psychologii, pedagogiki i rozwoju – członkowie zespołu SENS współtworzą darmowy e-magazyn TIMER, który trafia do ponad 2000 czytelników. Zawarte w nich treści prostym i jasnym językiem wyjaśniają powody różnych problemów oraz drogi do prowadzące do ich rozwiania.

Kropla SłońcaTimer